Отримати комерційну
пропозицію

Ваша заявка відправлена!

Дякуємо, Ваша заявка відправлена!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Запрошуємо до співпраці компанії-дистриб’ютори (торгові організації) для здійснення продажу продукції.

Ми готові запропонувати цікаві і вигідні варіанти співпраці для наших дистриб’юторів. Безкоштовне навчання співробітників нашого партнера, індивідуальні ціни і зручні форми оплати товару, рекламна підтримка.

Чим цікавий наш продукт:

Однокомпонентний напилюваний поліуретановий утеплювач POLYNOR® – це новий і не має аналогів на ринку України продукт, унікальний за поєднанням характеристик і споживчих якостей. Зручна фасування продукту дозволяє підтримувати оптимальні складські запаси і зменшує логістичні витрати.

Переваги роботи з нашою компанією:

ТОВ «ШЕМЕТСТАВТО» є офіційним торговим представником ТМ Polynor в Україні. Ми будуємо систему продажів простим і логічним чином, – через регіональних дистриб’юторів. Так щоб виключити непотрібні цінові війни, витримувати баланс попиту і пропозиції, гарантувати прибуток продавцям і забезпечувати необхідний рівень маржі.

У разі зацікавленості в Співпрацю просимо відправити вашу заявку через відповідну форму на сайті, наш співробітник зв’яжеться з Вами і обговорить всі умови партнерства. Для отримання додаткової інформації, а також з усіх питань партнерства звертайтеся за телефонами +38 (095) 512-76-71, +38 (096) 710-69-71 або електронною адресою sales@polynor.com.ua

Будемо раді співпраці!