POLYNOR- утеплювач в балончиках

Утеплення пінополіуретаном (ППУ) – найсучасніше і ефективне рішення для теплоізоляції і звукоізоляції об’єктів будь-якого призначення і конструкції. Однак технології нанесення ППУ вимагають особливих професійних навичок, об’ємного і дорогого устаткування. Тому, незважаючи на те, що пінополіуретан використовується для утеплення вже більше 50 років, для більшості населення цей чудовий утеплювач всі ці роки залишався недоступним.

Але все змінилося…
ТМ Полінор – представляє унікальний за поєднанням характеристик і споживчих якостей напилюваний пенополіуретановий утеплювач, аналогів якого немає на ринку. Що випускається в балонах,НПУ POLYNOR використовується схожим з монтажною піною чином і дозволяє вам надійно ізолювати будь-яке місце в приміщенні чи будівлі, практично будь-який об’єкт виробництва або інженерних систем.

Користуватися Polynor дуже просто. Подивіться трихвилинний відеоролик і переконайтеся в цьому самі.

Вигоди застосування НПУ Polynor

Легко Не вимагає спеціальних навичок в роботі і складного монтажного обладнання. Роботу може виконувати одна людина. 100% адгезія до більшості будівельних матеріалів.
Ефективно Низький коефіцієнт теплопровідності. Безшовних покриття, відсутність втрат тепла через щілин і містків холоду. Відмінна шумоізоляція.
Надійно Усуває «точку роси», перешкоджає утворенню конденсату, проникненню вологи. Висока хімічна та атмосферна стійкість. Термін придатності утеплення 45-50 років.
Швидко Продуктивність: 1 м2 утеплювача за дві хвилини. Висока швидкість ізоляції об'єктів складної форми і в важкодоступних місцях. Не вимагає тривалої підготовки до роботи.
Економно Не вимагає пароізоляції і вітрозахисту, застосування клею і кріпильних матеріалів, установки обрешітки. Для транспортування на об'єкт не треба наймати вантажний транспорт.
Безпечно Абсолютно не токсичний і екологічно безпечний. Перешкоджає розвитку цвілі і грибка. Чи не гризуть миші і комахи. Не підтримує горіння.

Напыляемый полиуретановый утеплитель Полинор -это продукт для профессионального и бытового использования. Впервые применять утепления ППУ может любой человек без специальных навыков. Возможно применение напыляемого полиуретанового утеплителя в местах, где отсутствует электроэнергия и без дополнительного громоздкого оборудования. НПУ Полинор отличный утеплитель и прекрасный товар на рынке стройматериалов

 

Продукт буде необхідний

Щоб утеплити приміщення, вам не потрібно викликати бригаду професіоналів. Ви просто берете балон, пістолет і починаєте роботу.

Напилення поліуретанового утеплювача тепер не вимагає спеціального обладнання. Мінімум трудовитрат і технологічних процесів. Реальна економія часу і чудовий результат.

Ізоляція об'єктів складної форми і в важкодоступних місцях вже не є проблеммой. Мінімальний шар утеплювача забезпечить ефективну тепло і шумоізоляцію.